Servisní poradce, přejímací technik ŠKODA, Volkswagen

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.
Zobrazit ostatní volné pozice

Baví vás auta? Chcete pomáhat lidem opravovat jejich vozy? Máte rádi nové technologie? Chcete pracovat v moderním prostředí a získávat zkušenosti u nejlepšího servisu ŠKODA ve východních Čechách (za rok 2016)?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 27 000 - 32 000 Kč
Oddělení: Servis

Platové ohodnocení : 27 000 - 32 000 Kč

U nás vás na pozici servisního poradce očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 27 000 až 32 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce :

Pracovník bude odpovědný především za příjem a výdej vozidel na servis a za vedení příslušné administrativy.

Požadavky :

  • vzdělání technického zaměření /automechanik výhodou/
  • praxe na obdobné pozici v oblasti servisu osobních vozů
  • organizační a komunikační schopnosti
  • dobrá znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
  • flexibilita a zájem pracovat v tomto oboru
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

  • zázemí stabilní společnosti
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení