Technik- specialista HW

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.
Zobrazit ostatní volné pozice

Baví vás počítače? Baví vás auta? Máte rádi nové technologie? Chcete pracovat v moderním prostředí a získávat zkušenosti u největšího prodejce vozů ve východních Čechách a pracovat pro značky Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT, KIA, Peugeot či YAMAHA?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 27 000 – 30 000 Kč
Oddělení: IT oddělení

Platové ohodnocení: 27 000 - 30 000 Kč

U nás vás na pozici technika - specialisty HW očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 27 000 až 30 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • vaším úkolem bude vytvářet podporu všem našim uživatelům počítačů za využití všech IT technologií (notebooky, počítače, diagnostiky, iPady, televizory apod.)
  • budete instalovat nové počítače uživatelům, starat se o správu a funkčnost všech těchto technologií
  • vaší zodpovědností bude také správa softwarových systémů na těchto zařízeních (součástí této pozice není správa celofiremního informačního systému)

Požadavky:

  • znalost problematiky IT (instalace, konfigurace HW a SW, sítě)
  • vhodné SŠ vzdělání informatika/elektro-technické zaměření
  • výhodou je praxe na obdobné pozici v oblasti ICT
  • znalost prostředí koncernových aplikací výhodou (ELSA,ETKA, diagnostika, informační portály)
  • organizační a komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
  • flexibilita a zájem pracovat v tomto oboru
  • řidičský průkaz skupiny B