O skupině BARTH | Skupina BARTH

O BARTH Group a.s.

Skupina BARTH se v rámci jednotlivých divizí zaměřuje na několik aktivit a působí zejména v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Mezi největší patří společnost Autocentrum BARTH, která je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek VolkswagenŠkodaSEATCUPRA, Audi, KiaPeugeot, Citroën, Opel a FIATČeské republice. Marketingové aktivity zajišťuje reklamní agentura BARTH Reklamka. Součástí skupiny BARTH je i významná půjčovna luxusních obytných vozů BARTH Caravan, a také Motocentrum BARTH, které je autorizovaným prodejcem i servisem motocyklů značky YAMAHA, BMW Motorrad, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio a provozuje též moderní Motopůjčovnu. BARTH Rent je velká autopůjčovna. Do našeho portfolia spadá i vlastní závodní motoristický tým BARTH Racing. Skupina BARTH na trhu funguje již od roku 1994, zaměstnává více než 250 nadšených pracovníků a dosahuje ročního obratu přesahujícího 3 miliardy Kč.

autocentrum.cz

Autocentrum BARTH

Zaměřuje se na autorizovaný prodej a servis nových, předváděcích a ojetých vozů značek VolkswagenŠkodaSEAT, CUPRA, Audi, KiaPeugeot, Citroën, Opel a FIAT. Ročně prodá okolo 7.000 vozů. V nabídce má i ojeté vozy certifikovaných programů Škoda Plus a Das Welt Auto. Autocentrum BARTH od počátku svého působení získává řadu ocenění za perfektní výsledky a služby jako Nejlepší obchodník s vozy ŠkodaZlatou jehlici -nejvyšší možné ocenění koncernu Volkswagen, kterého může autorizovaný prodejce a servis v ČR dosáhnout v rámci koncernu Volkswagen. Autocentrum disponuje více než 70 pracovními místy v servisech, které jsou vybaveny nejmodernější a špičkovou servisní technikou s vyškolenými pracovníky. Provádí také výměnu a uskladnění pneumatik, výměnu autoskel a měření emisí. Provozuje rovněž dvě vlastní moderní Certifikované lakovny a klempírny, kde likviduje škodní a pojistné události. Havarované vozy odváží vlastní odtahovou službou. Prodává originální díly a příslušenství na vozy VolkswagenŠkodaSEAT, CUPRA, Audi, KiaPeugeot, Citroën, Opel a FIAT. Pobočky Autocentra BARTH najdete v Pardubicích na Dubině a v ulici Hradecká, v Hradci Králové v ulici Bratří Štefanů a Brněnská.


reklamka.cz

Reklamní agentura BARTH Reklamka

Marketingová a reklamní agentura s certifikací 9001:2008, nabízí komplexní reklamní služby. Společnost vlastní velké množství reklamních nosičů. V portfoliu má nabídku venkovní reklamy (billboradycity-light vitríny, reklamu na vozidlech MHD atd.), výrobu firemních tiskovin, reklamního textilu, POS materiálů, eventy, sportovní marketing, rozhlasovou reklamu, direct mailing, práce grafického studia, online marketing, tvorbu corporate identity, merkantilie a mnohé další služby.


barth-operak.cz

BARTH Operák

Zajišťuje nejširší nabídku operativního leasingu na českém trhu pro právnické i fyzické osoby. Vyberte si z desítek osvědčených vozů značek Volkswagen, Škoda, Kia, Peugeot, Opel, Citroën, SEAT, CUPRA a Audi. Měsíční splátka je u operativního leasingu daňově uznatelným nákladem. Navíc poskytujeme dodatečné slevy pro velké firmy.


motocentrum-barth.cz

Motocentrum BARTH

Nabízí autorizovaný prodej a servis motocyklů a skútrů BMW Motorrad a japonské značky YAMAHA, to vše v Pardubicích. Jsme také autorizovaným prodejcem a servisem motocyklů a skútrů značek Aprilia, CF MOTO, Moto GuzziVespa a Piaggio. V moderním showroomu najdete také širokou nabídku kvalitního značkového moto oblečení, doplňků, přileb a příslušenství. Provozuje rovněž moderní Motopůjčovnu složenou převážně z nových motocyklů a skútrů značky BMW, Yamaha, CF MOTO, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio a Adagos. To ocení zcela jistě nejen všichni ti, kteří se rozhodují pro pořízení konkrétního motocyklu, ale i ti, kteří si chtějí splnit svá motorkářská přání či sny. Neboť si z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí pořizovat vlastní motocykl s ohledem na s ním spojené starosti a náklady. V neposlední řadě je součástí aktivit poskytovaných Motocentrem BARTH v Pardubicích také krytý motobazar s dostatečnou kapacitou pro všechny, kteří se jeho služeb včetně případného výkupu motocyklu, skútru nebo čtyřkolky rozhodnou využít.


barth-caravan.cz

Půjčovna karavanů BARTH Caravan

Zažijte dobrodružství díky půjčovně luxusních obytných vozů a přívěsů! Náš caravan je jen věc k pronájmu, ale zážitky zůstávají navždy vám. Využijte naši půjčovnu luxusních obytných vozů a přívěsů Büerstner. Skoro všechny obytné vozy a přívěsy jsou zcela nové nebo zánovní, pořízené většinou v letech 2015 až 2024 a určené pro 4-6 osob (přívěs až pro 7 osob). Vyberte si velké nabídky obytných vozů k zapůjčení. Projeďte Evropu po vlastní ose a buďte přitom pořád jako doma. Každý den můžete být jinde, ale spát budete ve stejné posteli. Zastavíte si, kde chcete a na jak dlouho chcete, špatnému počasí ujedete.


barth-rent.cz

Autopůjčovna BARTH Rent

Naše prémiová autopůjčovna BARTH Rent nabízí velice širokou paletu vozů všech segmentů, vozy nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, užitková vozidla a minibusy. K dispozici máme více než 200 vozidel. Autopůjčovna BARTH Rent nabízí výběr značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA, Kia, Peugeot, Citroën, Opel a FIAT. Pro zákazníky našich servisů nabízíme náhradní vozy za zvýhodněné ceny. Stejně tak máme řešení pro zákazníky, kteří si u nás objednali nový vůz a čekají až přijde z výroby. Pro ně je určen zvýhodněný tarif pronájmu vozu "PRE-DELIVERY", díky kterému zůstanou mobilní do doby, než jim dodáme jejich objednaný vůz.


barth-run.cz

BARTH Holiday Prémiové apartmány

Hledáte neobyčejné místo na dovolenou? Navštivte naše prémiové apartmány a to hned v několika lokalitách - Špindlerův mlýn, Říčky v Orlických horách, Dolní Morava a v Peci pod Snežkou. Všechny apartmány jsou nadstandardně vybaveny, nabízí dostatek prostoru a kvalitní zázemí pro jednotlivce, party přátel, pracovní skupiny i rodiny s dětmi. Součástí každého z apartmánů, ať už si vyhlédnete jakoukoliv lokaci, je vždy také terasa, balkon či předzahrádka. Pobyt pouze mezi čtyřmi stěnami Vám tak s námi rozhodně nehrozí! Zjistěte více informací o jednotlivých apartmánech a vybavení.


barth-racing.cz

Závodní tým BARTH Racing

Závodní tým BARTH Racing vznikl ze zájmu a nadšení party pohodových lidí o motoristický sport. Tým BARTH Racing organizuje účast závodníků na motorkách, čtyřkolkách a v kategorii automobilů (bugy) na nejnáročnějších motoristických závodech v Čechách, Evropě, ale i ve světě. Náš slogan zní „…závody nás baví!“. Ti nejlepší jezdci týmu BARTH Racing reprezentují Českou republiku na nejnáročnější rallye světa, Rallye DAKAR, která se každoročně koná v Jižní Americe. Naší vizí je vybudování stabilního a silného závodního týmu, který nejlepším českým jezdcům poskytne možnost reprezentovat Českou republiku, dosahovat vynikajících sportovních výkonů, a který jim bude poskytovat profesionální týmové zázemí.