Dárkový poukaz skupiny BARTH | Skupina BARTH

Darujte poukaz na služby skupiny BARTH

Nejen na Vánoce, ale i přes celý rok můžete své blízké obdarovat poukazy, které pro Vás máme. Nabízíme Vám pohodlnou variantu dárku, díky kterému si může každý vybrat dle vlastního vkusu, uvážení a potřeb. Darujte dárkový poukaz na služby Autocentra BARTH, Motocentra BARTH, BARTH Rent a BARTH Caravan, kterým uděláte radost nejen Vašim blízkým, ale také přátelům či kolegům v práci.

Darovat můžete poukazy v hodnotě 1.000 Kč nebo 5.000 Kč, kam napíšeme i jméno obdarovaného, který si pak vybere, na jaké služby poukaz v odpovídající hodnotě využije. Platnost poukazu je 12 měsíců od data vystavení.

1480x634px_Vanocni vouchery_cikcak2.jpg

DÁRKOVÝ POUKAZ ONLINE

Pro pohodlné objednání využijte e-shop, kde jednoduše zvolíte typ voucheru, zaplatíte ho online a vyberete si doručení mailem, poštou nebo osobní vyzvednutí na jedné z našich poboček. Nadále však platí, že můžete zakoupit voucher i bez objednání předem, a to na recepci našich provozoven v Pardubicích a Hradci Králové.

Chci koupit voucher online

Poukaz je možné uplatnit na úhradu:

Nabídku kompletních aktivit a služeb skupiny BARTH naleznete na BARTH.cz.  

BARTH poukazy_2023_1000kc-page-001
BARTH poukazy_2023_5000kc-page-001

Ukázka designu dárkového poukazu BARTH

Dárkový poukaz můžete zakoupit na provozovnách Autocentra BARTH v Pardubicích a Hradci Králové nebo Vám ho zašleme poštou na Vámi zvolenou adresu na dobírku. 

V případě dotazů týkajících se dárkových poukazů se obracejte na kontaktní osoby níže: