DOVOLENÁ NA POSLEDNÍ CHVÍLI?

S BARTH CARAVAN JE TO HRAČKA. Využijte naší LAST MINUTE nabídky.

 

Letní sezóna běží v plném proudu a my pokračujeme v last minute nabídce. Máte poslední šanci rezervovat si volné obytné vozy na srpen, nyní s 10% SLEVOU. Last minute sleva platí na nově uzavřené objednávky, na níže uvedené vozy a termíny*. Nezmeškejte možnost užít si dovolenou tradičně v karavanu a zažijte svobodné prázdninové cestování bez zbytečných starostí. S BARTH Caravanem prostě zaparkujete, kde se vám líbí a okamžitě bydlíte. S našimi obytnými vozy jste naprosto soběstační.

Připomínáme, že jako BONUS k pronájmu v letních měsících dostanete kromě dálniční známky pro Českou republiku a Rakousko také na požádání dálniční známku do Maďarska, Slovinska, Slovenska. Zelené ekologické plakety 4. stupně pro vjezd do center měst jsou u nás samozřejmostí. Abychom vám umožnili poznat co nejvíce zajímavých míst, nabízíme možnost zapůjčení knižních průvodců na cesty, a to zcela zdarma. Jistě také oceníte bezdrátové WiFi připojení, které v každém voze poskytujeme zdarma.

ONLINE REZERVACE

Last Minute srpen BARTH

Kontaktujte našeho koordinátora půjčovny karavanů:

Martin Tesař

 tel: 46 46 45 186, mobil: 778 533 114
Po - Pá: 8:00 - 16:00 hod.
 
 *Last minute slevu poskytujeme pouze na klasické pronájmy dle všeobecných podmínek, tzn.pronájmy v minimální délce 7 dní vcelku.