V roce 1996 jsme začínali jako malá firmička BARTH - media a.s., která vlastnila pár billboardů a několik samostatných city-light vitrín v zastávkových přístřeších.

Během posledních pěti let se naše reklamní agentura BARTH - media a.s. začala více profilovat a zaměřovat i na další produkty vyjma venkovních médií, tedy už jsme nedělali jenom venkovní reklamu.

Do našeho portfolia jsme postupně přibrali výrobu reklamy z fólií, vlastní tiskárnu, rozšířili jsme grafické studio, děláme eventy, online reklamu, natáčíme videa a dodáváme reklamní předměty a firemní oblečení. Nabízíme komplexní marketingové služby s více jak 20 službami z reklamní branže. Mnoho zákazníků, ale i veřejnosti, nás přeto stále vnímá pouze jako billboardovou firmu. 

A proto jsme se rozhodli, že změníme název naší firmy na BARTH Reklamka a.s., aby náš název více zohledňoval to, co opravdu děláme. Toto opatření nám pomůže u zákazníků a veřejnosti více propagovat, že děláme v reklamě opravdu skoro všechno.

Naší reklamní agenturu BARTH - media stejně už více jak rok komunikujeme jako „Reklamku“.

Současně se změnou obchodního jména nemůžeme používat webovou doménu www.BARTH-MEDIA.cz, takže jsme zakoupili s ohledem na změnu názvu doménu www.REKLAMKA.cz, kde budou všechny produkty a aktivity naší reklamní agentury.

Všechny tyto změny budou provedeny k 2. 1. 2019.

Změna názvu je jednoduchou právní operací, při které nedochází ke změně firmy, IČa, bankovního spojení, ani k žádným změnám jakýchkoliv smluvních vztahů. Není tedy fakticky skoro nic nutné měnit. E-mailové adresy kolegů z reklamky se nemění, tedy všem pracovníkům BARTH Reklamky a.s. zůstávají emaily JMENO.PRIJMENI@BARTH.cz a i všeobecný e-mail BARTH@BARTH.cz zůstává beze změny.

 

V případě dotazů se na nás neváhejte obracet.

Michal a David Burkoňovi