MOJE GARÁŽ

Pomáháme vám vybrat si ten pravý vůz podle vašich představ

Na webu Autocentra BARTH jsme spustili novou funkci "Moje Garáž", která vám má posloužit jako online pomocník a porovnávač vozů z naší nabídky skladových vozů. Do webové aplikace Moje Garáž se stačí zaregistrovat a pak už můžete využívat veškeré výhody. Vyzkoušejte to sami.

Proč se registrovat?

Abychom vám ulehčili hledání a výběr vašeho vozu, v garáži budete mít přehled o oblíbených vozech, můžete si ukládat všechna vybraná skladová vozidla a dělat mezi nimi porovnání v cenách, výbavách, výkonu apod.

Výhody registrace:

  • ukládání oblíbených vozů z našeho webu
  • porovnávání vozů dle různých parametrů
  • možnost exportovat všechna vozidla v Garáži do PDF

JAK NA TO?

1) Registrace ZDARMA

Ikonu "Moje Garáž" naleznete na homepage v levém spodním rohu. Abyste si mohli vozy ukládat, při první návštěvě vyplňte registrační formulář. Při každé další návštěvě se již stačí přihlásit pod přihlašovacím e-mailem a heslem, které jste zadali při registraci. 

 REGISTROVAT

2) Zaparkovat do garáže

Z naší nabídky skladových vozů si můžete vozy ukládat do své garáže. Stačí v kartě vozu kliknout na "Zaparkovat do garáže".

3) Porovnávání vozů

Do seznamu vašich oblíbených vozů si v garáži můžete libovolně přidávat a odebírat vozy a dělat mezi nimi porovnání dle různých parametrů, které jsou v náhledu níže. Stejně tak si můžete aktuální vozy zaparkované v garáži uložit do PDF.

Věříme, že "Moji Garáž" uvítáte, a že ji budete hojně využívat. Za případné podněty k dalšímu vylepšení vám předem děkujeme.

REGISTROVAT