| Skupina BARTH

Tipy na tripy - Nejlepší kempy pro rodiny

 

Objevujte s námi ty nejkrásnější místa v České republice pro celou rodinu. Pokud jste milovníky přírody a rádi trávíte dovolenou aktivně, máme pro vás skvělé tipy na nejoblíbenější kempy v ČR, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Obytný vůz je ideální volbou pro rodinnou dovolenou, jelikož vám zajistí pohodlné a komfortní ubytování kdekoliv.

Skupina BARTH

 

Kemp Sedmihorky

V srdci Českého ráje naleznete jeden z nejprestižnějších kempů v České republice. Tento kemp získal několik ocenění, včetně titulu nejlepšího kempu pro rodiny s dětmi. Je to luxusní čtyřhvězdičkový areál, který se zaměřuje na maximální zábavu pro rodiny s dětmi a zachování klidu v noci.  Pro obytné vozy jsou zde připraveny prostorné a upravené louky.
 
V kempu se nachází rybník s písčitou pláží,  který je ideální pro koupání a rybolov. V nádherném areálu také najdete sportovní a dětská hřiště, minigolf, ohniště, farmu se zvířaty, mnoho restaurací a kiosků, tenisové a volejbalové hřiště, stolní tenis a pétanque. Pro děti jsou přes prázdniny na každý den připravovány animační programy a rodiče si mohou užít relaxaci u vody nebo na masážích.
 

Autokemp Merkur Pasohlávky

Na břehu horní Novomlýnské nádrže se nachází uzavřený kempový areál s dvěma vodními lagunami. Kemp nabízí písčito-travnaté pláže s pozvolnými vstupy do vody, což je ideální pro rodiny s dětmi či osoby s omezenou pohyblivostí. Navíc je kemp situován nedaleko Aqualandu Moravia.  
Milovníci kempování v karavanu mají k dispozici volné plochy. Ty jsou rozprostřeny po celém kempu, k dispozici je elektrická přípojka. 

V kempu najdete mnoho stánků a restaurací, agility hřiště, pláž určenou pro nudisty a naturisty, školu a půjčovnu windsurfingu, motorových člunů a šlapadel, letní kino, workoutové hřiště, vzduchové trampolíny, vodní skluzavky, minigolf, paintballová a plážová volejbalová hřiště, dětské hřiště, tobogán a mnoho dalšího.


Kemp Stříbrný rybník

V Kempu Stříbrný rybník si můžete užít relaxaci, klidný odpočinek i aktivní dovolenou plnou sportu a adrenalinových zážitků. Díky skvělé poloze kempu v blízkosti hradeckých městských lesů máte možnost slunit se na písečné pláži, vydat se na vodní hladinu Stříbrného rybníka nebo vyzkoušet nějakou akční alternativu. Až vás přestane bavit lenošení, tak můžete na kole nebo in-line bruslích vyrazit pořádně protáhnout své tělo po okruzích v městských lesích nebo s trekingovými holemi příjemnou procházkou lesem projít naučné stezky a zastavit se u výběhů se zvěří. Adrenalin do žil si můžete přímo v kempu „napumpovat“ v Gladiátor aréně, při waterboardingu, v Adventure parku při laser game a mnoho dalšího.  

Pro obytné vozy kemp Stříbrný rybník disponuje dostatečně velkou travnatou plochou s přípojkami elektřiny. Karavanové plochy si nemusíte rezervovat dopředu, stačí přijet a přihlásit se na recepci.

 
Camp Bítov, Vranovská přehrada

Ne nadarmo se kempu Bítov přezdívá „Moravský Jadran“. Je to kraj lesů, vod a strání, kraj slunce a perlivého vína.  Camp Bítov se rozkládá na příjemném místě. Obepíná jednu ze zátok Vranovské přehrady ve 100m hlubokém údolí. Kolem jsou listnaté lesy, které jsou nejkrásnější právě na začátku sezony a snad ještě krásnější na podzim. 
Zaparkovat obytný vůz je možné na slunné travnaté louce s dostatečným množstvím elektrických přípojek. V campu je 13 boxů pro obytné vozy s přípojkou vody, elektřiny a rozvodem TV.
 
K vybavení rekreačního areálu patří restaurace a prodejny se zbožím všeho druhu (cukrárna, pizzerie, potraviny).  Aquapark je v provozu přes prázdniny.  

 
Camp Dolce

Celoročně otevřený kemp Dolce najdete uprostřed poklidné přírody, na úpatí hor Krkonoš, nedaleko města Trutnova. Součástí kempu je rekreační nádrž s travnatou pláží, která doslova vybízí k odpočinku. Kemp se může pochlubit několika oceněními. 
Pro příznivce stanování a karavaningu kemp Dolce disponuje dostatečně velkou travnatou plochou s přípojkami elektřiny. Rezervace na karavanové stání přijímají pouze na sedm a více nocí. 

Nedílnou součástí kempu Dolce je rekreační nádrž s travnatou pláží, rybník pro sportovní rybolov, stylová restaurace, kiosky s rychlým občerstvením, dětská hřiště, sportovní areál, tenisový kurt, hřiště pro míčové sporty, nohejbalový kurt, minigolf, stolní tenis, skákací hrad, badminton, pétanque nebo trampolína. 

 
Camping Resort Frymburk

Tento rodinný kemp u Lipna je ideálním místem pro nezapomenutelné prázdniny! Kromě úchvatného výhledu na jezero si zde můžete užít skvělou cyklostezku, po které se můžete projet až do Lipna nad Vltavou. S množstvím turistických lákadel v okolí, ať už se vydáte na kole nebo pěšky, se rozhodně nudit nebudete. V samotném kempu můžete relaxovat při koupání nebo rybaření. Pro děti zde jsou připraveny zábavné animační programy, takže si i vy jako rodiče budete moci na chvilku odpočinout.
Pro Vaše obytné vozy je u zde připraveno 140 míst o velikosti 80 – 100 m2 s elektrickými přípojkami.

Přímo v kempu je pláž dlouhá 800 m, skluzavky, trampolíny, hřiště na plážový volejbal a basket, dětská hřiště, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, surfů a lodí. Samozřejmostí je moderní sociální zařízení, restaurace s terasou, přísun čerstvého pečiva a zmrzliny. 

 

                                                                                               

                                                                                                            REZERVOVAT SI VŮZ                               NABÍDKA VOZŮ K ZAPŮJČENÍ