...život nás baví! Pořádáme spoustu akcí pro naše zaměstnance. Přidáte se k nám?

 

   

Splouvání Sázavy 2017

Ani nízká hladina řeky Sázavy nás letos neodradila od společného víkendu stráveného na vodě, který jsme si užili v rekorním počtu BARTH vodáků. 

BARTH Day 2017

Na pardubickém dostihovém závodišti jsme uspořádali velmi úspěšnou akci pro celou rodinu BARTH Day, kam zavítalo téměř 4 000 návštěvníků. Součástí celodenního programu byly například běhy po stopách slavného dostihu BARTH Run a Lion Race, youtuber MenT, Čiperkové, koncerty hudebních a tanečních skupin a mnoho dalších atrakcí.

Pardubický Majáles 2017

Atmosféra na pardubickém Majálesu 2017 byla opět úžasná. 

 

Jezdíme závody na kole - Kolo pro život 2017

Pravidelně se účastníme seriálu cyklistických závodů Kolo pro život, kde naši zaměstnanci poměřují fyzičku s těmi nejlepšími.

 

Fotbalový turnaj BARTH Cup a dětský den 2017

BARTH Cup je oblíbený fotbalový turnaj pro zaměstnance skupiny BARTH, který se tradičně koná v Honbicích. Je spojen s dětským dnem plných her, nechybí ani dobré pití a grilované prasátko.

 

Ženevský autosalon - Švýcarsko

Každý rok jezdí zaměstnanci za odměnu do Švýcarska, kde navštíví tradiční Ženevský autosalon, lyžují nebo relaxují na horách. Je to pro nás vždy obrovský zážitek a luxus, který nám firma umožní zažít. 

 

Karibské ostrovy

Tomu se říká pořádný teambuilding v ráji. V Karibiku si užívali dobrodružství nejlepší prodejci vozů, cestovali po různých karibských ostrovech jako je St.Barth nebo St.Maarten a slunili se na nejkrásnějších plážích světa.

 

Hippie party

Tématický vánoční večírek se vždy nese v určitém duchu. Na tom posledním jsme se proměnili v květinové děti a rozdávali mír a lásku. Nechyběla ani dobová kapela a Lennonova zeď. 

BARTH hippie party

 

Dakar párty

Dakar párty se tradičně pořádá před odvozem dakarské techniky na Rallye Dakar pro fanoušky, partnery a sponzory. Nechybí dobrá zábava, chutné jídlo, pití, krásné ženy a bohatý večerní program se závodníky týmu BARTH Racing.

 BARTH Dakar party

 

BARTH Run

Několikrát do roka pořádáme vlastní sportovní akce, které jsou zajímavé, atraktivní a něčím výjimečné. Naši zaměstnanci mají na běžeckých závodech startovné zdarma.

BARTH Run

 

Dny testovacích jízd ŠKODA 

Práce dokáže být i zábava. Tato akce se pořádá např. i tak trochu bláznivě ve spolupráci s Run in Colors.

Dny testovacích jízd ŠKODA

 

Cyklistické závody - Kolo pro život

Podporujeme také profesionální sportovce. Jsme oficiálním partnerem cyklistického týmu Česká spořitelna Accolade cycling team, díky kterému mají naši zaměstnanci jedinečnou možnost se zdarma aktivně zapojit do cyklistických závodů, zapůjčit si profi kolo a využívat VIP zázemí týmu. Pravidelně se účastníme seriálu cyklistických závodů Kolo pro život, kde naši zaměstnanci poměřují fyzičku s těmi nejlepšími.

Kolo pro život foto

 

BARTH Cup a dětský den aneb "Sportu zdar a fotbalu obzvlášť"

Velmi populární fotbalový turnaj o putovní pohár se koná každoročně v Honbicích. V týmu jsou vítáni i hráči z řad něžného pohlaví. Nechybí ani grilovačka a soutěže pro naše ratolesti.

BARTH Cup a dětský den

 

Plníme sny motorkářů

Motocykloví nadšenci z naší společnosti se rádi vypravují poznávat krásnou krajinu na motorkách. Je to vždy nezapomenutelný zážitek. Možnost pokořit vysokorskou alpskou silnici Glosglockner Hochalpenstrasse se Vám každý den nenaskytne.

sen motorkáře

 

Splouváme řeky

Jsme na jedné lodi a život nás baví i na vodě. Minimálně jednou za rok vezmeme naše rodiny a splouváme Vltavu, Jizeru a další české řeky.

splouvání řeky

 

Pardubický Majáles

Festival, jak se patří - vlastní VIP BARTH zóna, setkání se známými hudebními skupinami a super víkendová zábava.

 Pardubický majáles

 

Teambuildingové akce - Dolní Morava

Každý článek týmu je důležitý pro správné fungování, proto je potřeba utužovat kolektiv. Do moderního horského resortu Dolní Morava se vydáváme za dobrodružstvím, na Stezku v oblacích a bavíme se při týmových hrách. 

Teambuilding BARTH Media Dolní Morava

 

Autocentrum BARTH - oficiální partner soutěže krásy Česká Miss

Jako hlavní partner České Miss jsme se spolupodíleli na výběru těch nejkrásnějších finalistek a vítězky od nás dostali vůz k ročnímu užívání.

Miss Česká republika a BARTH